O projektu
Team Talent
Partneři
Tomáš Dvořák
Peking 2008
Kontakt

Hlavním cílem projektu TALENT 2008 je vyhledávání a podpora mladých a perspektivních sportovců, kteří soutěží v individuálních olympijských sportech. Pomoc těmto nadějím je zaměřena převážně na kategorii dorosteneckého a juniorského věku a kritériem pro výběr do této skupiny je kromě průkazného talentu a dosavadních výborných sportovních výsledků i jejich sociální situace a rodinné zázemí.

Patronem tohoto projektu je trojnásobný mistr světa a bývalý světový rekordman v desetiboji Tomáš Dvořák, ale jeho účast se neomezuje pouze tímto čestným titulem. Aktivně působí i jako trenér skupiny mladých a nadějných atletů a jeho všestranná pomoc spolu s mimořádně cennými radami je základní devizou nezbytnou pro jejich úspěch.

TALENT 2008 má ambici být dlouhodobým partnerem jak pro sportovce, tak  i firmou poskytující servis a vytváření individuálních marketingových návrhů pro své obchodní partnery.

Tento projekt stojí na třech základních principech, které jsou nezbytné pro jeho smysluplnost a úspěšnost.

Podpora mladých talentů musí být KOMPLEXNÍ což obnáší nejen finanční zajištění přípravy, ale i celkové zabezpečení sportovního růstu včetně komunikace s trenéry a rodiči, lékařského dohledu, pomoci při řešení studijních problémů, poskytování sportovního vybavení, právní servis, pojištěná atd. Druhým výrazným rysem je DLOUHODOBOST, kdy veškeré úsilí je zde upřeno k prvnímu velkému cíli – Olympijským hrám v Pekingu v roce 2008. Garantem zdravého a kontinuálního vývoje je tým zkušených trenérů, kteří své kvality prokázali již v minulosti. Hlavní osobností je zde již zmíněný Tomáš Dvořák.

Vzhledem k tomu, že sport je jednou z mála přesně měřitelných lidských činností a výkonnostní vývoj lze pravidelně sledovat a kontrolovat, je třetí zásadou TRANSPARENTNOST.

 

Partneři